9 zahraničních travel Youtube kanálů, které rádi sledujeme

Cestovatelský semafor nikdy nevypadal smutněji, bez testu si můžeme zajet možná tak do Prahy. Dny začínají být kratší, studené a deštivé.. zkrátka ideální čas uvařit si čaj, zachumlat se do deky a začít cestovat alespoň skrze youtube. V tomto článku bychom se s vámi chtěli podělit o naše nejoblíbenější cestovatele / youtubery, kteří nám zkrátili nudu nejen během jarní karantény a dlouhých podzimních večerů.

Jsou výbornou inspirací pro plánování nadcházejících cest a také super příležitost, jak si procvičit angličtinu, dozvědět se něco nového nebo se od srdce zasmát.

Budeme moc rádi, když se v komentářích s námi podělíte o vaše oblíbené cestovatelské kanály.

Tak pojďme na to!

1. KARA AND NATE

Kara a Nate jsou asi naši nejoblíbenější youtubeři, jejichž videa jsme během karantény doslova hltali. Cestovatelé na plný úvazek, kteří se více než čtyři roky toulají světem a svá dobrodružství pravidelně sdílí na svém youtube kanále.

Navštívili více než 100 zemí světa a momentálně cestují po USA v obytném autě. Pokud je ještě nesledujete, o hodně přicházíte 🙂

YOUTUBE

2. BRAD AND HAILEY DEVINE

Sympatická rodinka dobrodruhů, kteří vyvrací mýtus, že cestování s dětmi je složité. Brada a Hailey sledujeme už několik let a jejich videa nás opravdu baví.

Kromě cestování „pro zábavu“ každoročně pořádají expedici „Somewhere Devine Expedition,“ které se mohou účastnit cestovatelé z celého světa a společně šíří dobro a pomáhají, kde je to potřeba.

YOUTUBE

3. LOST LEBLANC

Christian LeBlanc je taková klasika! Pro nás něco jako bůh editování, cinematic záběrů a cestovatel s velkým C. Krásně sestříhaná videa nejen z exotických destinací, která jsou nadupaná tipy, triky a zajímavostmi.. zkrátka náš oblíbený youtuber!

YOUTUBE

4. FLYING THE NEST

Sympatický pár žijící v Austrálii, který cestuje po světě. Moc rádi je sledujeme, protože jejich videa září pozitivní energií a radostí. Nedávno se jim narodila dcerka Hunter a plánují procestovat svoji domovinu.

YOUTUBE

5. BEAUTIFUL DESTINATIONS

Tenhle kanál je prostě pastva pro oči ! Beautiful destinations spojuje cestovatele/ kreativce z celého světa a sdílí ty nejkrásnější cestovatelská videa.

YOUTUBE

6. ICELAND WITH A VIEW

Plánujete cestu na Island? Jeannie je ideální řešení 🙂 Trošku specifický youtube kanál, který jsem hltala každý den před odjezdem na Island. Její videa jsou zajímavá a dozvíte se spoustu nových informací o tomto nádherném koutu světa.

YOUTUBE

7. DREW BINSKY

Na Drewa jsme narazili poměrně nedávno a od té doby rádi sledujeme jeho videa plná faktů a zajímavostí.

YOUTUBE

8. LEXIE LIMITLESS

Američanka Alexis Alford, známá pod přezdívkou Lexie Limitless je nejmladším člověkem, který kdy navštívil všechny země světa. Před svými 21. narozeninami stihla navštívit všech 196 zemí a je zapsána v Guinessově knize rekordů.

YOUTUBE

9. PPPÍTER

Píter je youtuber původem ze Slovenska, který vás zaručeně pobaví! Není to vyloženě cestovatelský kanál, ale všechna videa stojí za zhlédnutí. Obzvlášť nás pobavilo video „Návštěva nejhůře hodnoceného hotelu ve východní Evropě,“ na které vám přidáváme odkaz.

YOUTUBE

A co vy? Koho rádi sledujete? Kdo je váš oblíbený youtuber?

Samozřejmě budeme moc rádi, když začnete sledovat i náš cesto- youtube kanál 🙂 BACKPACK YOURSELF

Kyperské vnitrozemí: 8 míst, která stojí za návštěvu

Proč je důležité cestování plánovat?

Last Updated on 15 února, 2021 by Míša

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments